Reklama
prabhupada.jpg
Reklaminis skydelis
Komentarai
  • Ar galima valgyti saulegrazas per ekadsi?
  • nu geras 8)
  • Čia nepaminėtas atvejis, kai šventų vardų kartojim...
  • Sveiki, Klaipėdoje yra radijo stotis "Radijogama",...
  • Labas vakaras, ar beturite šitą knygą?
Pradžia Filosofija Nektaro lašai Hanumano atsidavimas

Hanumano atsidavimas

Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 

Hanumanas nori, kad Rāma gyventų ilgai

Kartą Hanumanas pamatė kaip motina Sita persirenginėja savo kambaryje. Ji jau buvo išsimaudžiusi ir pasiruošusi susitikti su Viešpačiu Rama. Jis pamatę ją kaip tik tuo metu, kai ji dėjosi ant savo plaukų sklastymo raudonus dažus. Indijoje tai laikoma ištikimos žmonos simboliu. Taip pat sakoma, kad jei žmona nešioja padažytą sklastymą, jos vyras gyvens labai ilgai ir jo gyvenimas bus labai palankus. Hanumanas tarė:

-         Motina, aš visur jūsų ieškau, ką jūs čia darote? Kas čia per raudoni dažai ir kam jūs juos tepate ant savo galvos?

Ji atsakė:

-         Aš taip tepu, kad mano vyras, tavo šeimininkas, būtų nuolat šlovingas, laimingas ir ilgai gyventų. Tai labai palanku jam.

Sita Devi išėjo ir Hanumas liko vienas persirengimo kambaryje. Jis paėmė raudonus dažus, sumaišė juos su aliejumi ir išsitepė jais nuo galvos iki kojų. Kai jis nusileido žemyn pas savo Viešpatį Ramą, visi ėmė labai kvatoti. Viešpats Rama paklausė:

-         Hanumanai, ką čia pasidarei?

-         O, Prabhu, aš taip padariau nes motina Sita tepdamasi dažais plaukų sklastymą sakė, kad tau taip bus labai palanku, tu gyvensi ilgai ir laimingai, todėl nusprendžiau jei dažais išsitepsiu visą kūną, tu gyvensi dar ilgiau ir būsi labai labai labai laimingas.

Štai kaip stipriai Hanumanas nori patenkinti Ramą.

 
Kalendorius