Reklama
WebBanner.JPG
Reklaminis skydelis
Komentarai
  • Ar galima valgyti saulegrazas per ekadsi?
  • nu geras 8)
  • Čia nepaminėtas atvejis, kai šventų vardų kartojim...
  • Sveiki, Klaipėdoje yra radijo stotis "Radijogama",...
  • Labas vakaras, ar beturite šitą knygą?
Pradžia Naujienos JM Višnujana svamis apie Radharani

Srimad-Bhagavatam, 10.49.21

ekaḥ prasūyate jantur 
eka eva pralīyate
eko ’nubhuṅkte sukṛtam 
eka eva ca duṣkṛtam

Kiekviena gyva esybė gimsta viena pati ir miršta viena pati. Viena pati ji patiria ir savo gerų bei blogų darbų pasekmes.

JM Višnujana svamis apie Radharani

Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 

 

Šlovė, visa šlovė Šrimati Radharani, Madhavos mylimajai, labiausiai garbinamai piemenaitei Gokula Mandaloje! Pasipuošusi suknele iš Viešpaties Damodaros augančios palaimos, Tu esi Viešpaties Hari namų ir Vrindavano giraičių mergelė. Iš Vrišabhanu vandenyno pakilo naujas mėnulis, kuris nustelbia Lalitos ir Vašakos savybes. O Deive, Tavo savybės nupasakojo tokie didingi rišiai kaip Sanaka ir Sanatana, taip pat ir Sanatana Gosvamis. Prašau suteik man savo malonę.(CC Adi 01.04.06)

Višnujana svami: Mums čia pateikiama užuomina apie dvasinės meilės prigimtį. Netgi dvasinio kūno suknelė yra iš prigimties amžinai auganti ekstazė Aukščiausiajam Viešpačiui. Radharani supasi supynėse su Krišna ir yra pasakojama, kad jos suknelė ne iš medvilnės ir ne iš šilko . Tai ne medvilnė, tai ne tai ir ne tai. O kas tuomet? Jos suknelė yra nuausta iš vis augančios meilės Krišnai. Dabar tik įsivaizduokite, kas yra dvasinis pasaulis. To mes negalime įsivaizduoti, nes mes įpratę gaminti daiktus iš materijos. Bet dvasiniame pasaulyje daiktai yra padaryti iš vis didėjančios ekstazės. Mums duodama maža užuomina kitur.. Šrimad Bhagavatam yra pasakojama, kad Radharani plaukų segtukas nėra paprastas. Jis apibūdinamas kaip slaptas ir gilus sielvartas dėl Krišnos. Lygiai taip pat kaip materialiame pasaulyje jauti sielvartą dėl kažko, ką myli. Net Jos plaukų segtukas yra sievarto Krišnai parodymas. Tokiu pat būdu visi kiti skirtingi Radharani atributai: Jos karūna, auskarai, viskas, kas susiję su Jos kūnu yra transcedentiškai pilni meilės Krišnai. Taigi, tai mums duoda mažytę užuominą apie dvasinio pasaulio prigimtį...

Transkribuota iš: http://www.youtube.com/watch?v=9Heu3hmEXmg

Atnaujinta (Sekmadienis, 11 Kovas 2012 08:40)

 
Kalendorius