Reklama
prabhupada.jpg
Reklaminis skydelis
Komentarai
  • Ar galima valgyti saulegrazas per ekadsi?
  • nu geras 8)
  • Čia nepaminėtas atvejis, kai šventų vardų kartojim...
  • Sveiki, Klaipėdoje yra radijo stotis "Radijogama",...
  • Labas vakaras, ar beturite šitą knygą?
Pradžia Naujienos Šri Šrimad Bhaktivedanta Narajana Gosvami Maharadža paliko šį pasaulį

Srimad-Bhagavatam, 10.51.43 komentaras:

Ačarjos sako, kad mes sielojamės kai jaučiamės neišbaigti, kai prarandame ką nors, arba kai negalime pasiekti tai, ko trokštame. Kas patenkino Krišną ir taip gavo Viešpaties malonę, niekada nepergyvnes dėl šių dalykų. Viešpats Krišna yra visų malonumų šaltinis. Jam patinka dalintis savo dvasine palaima su visomis gyvomis būtybėmis. Mums tiesiog reikia kooperuotis su Aukščiausiu Viešpačiu.

Šri Šrimad Bhaktivedanta Narajana Gosvami Maharadža paliko šį pasaulį

Vartotojo vertinimas: / 5
BlogiausiasGeriausias 

Šiandien, Šri Navami tithi metu, gruodžio 29 dieną, palankiausiu metu, Šri Šrimad Bhaktivedanta Narajana Gosvami Maharadža, 3.00 valandą ryto, Šri Džaganatha Puryje paliko šį pasaulį ir įėjo į amžinus Šri Šri Radha Krišnos žaidimus. Jo kūnas bus pervežtas į Šri Navadvipa Dhamą ir patalpintas į samadhi.

Šri Šrimad Bhaktivedanta Narajana Gosvami Maharadža gimė 1921 m. vasario 16 d. Bihare kilmingų brahmanų šeimoje.1947 m. palikęs namus jis iškeliavo į Navadvipą, kur tapo Šri Šrimad Bhakti Pragjana Kešava Svamio (Bhaktisidhantos Sarasvati Thakuros mokinio, Šrilos Prabhupados sannjasa guru) mokiniu. 1952 metais Šrila Bhakti Pragjana Kešava Svamis suteikė jam sannjasos įšventinimą. Po to kai 1968 metais Šrila Kešava Maharadža paliko šį pasaulį, jis atliko jo samadhi ceremoniją ir nuo to laiko vadovavo Šri Kešavadži Gaudija Mathai.

Šrila Bhaktivedanta Narajana Maharadža buvo artimas mūsų Šrilos Prabhupados draugas. Jie susitiko pirmą kartą 1948 metais Gaudija Vedanta Samiti skyriaus atidarymo metu. 1959 metais Šrila Kešava Maharadža suteikė Šrilai Prabhupadai sannjasos įšventinimą, o vedinį ugnies atnašavimą ir ritualus atliko Šrila Bhaktivedanta Narajana Maharadža.

Nuo 1965 metų, kai Šrila Prabhupada išvyko į JAV ir vėliau keliavo po visą pasaulį, jie nuolat susirašinėjo. Šrila Prabhupada ne kartą prašė Šrilos Narajana Maharadžo padėti jo mokiniams. Jis pakartojo tą patį prašymą palikdamas šį pasaulį 1977 metais rudenį. Bhaktivedanta Narajana Maharadža Prabhupados prašymu atliko Šrilos Prabhupados samadhi ceremoniją 1977 lapkričio 14 d.

Bhaktivedanta Narajana Maharadža daug keliavo po visą pasaulį, skaitydamas paskaitas, rūpindamasis Krišnos bhaktais visame pasaulyje ir intensyviai rašydamas knygas, kurių jis paliko kelias dešimtis.

Šiandien, gruodžio 29 d. būdamas 89 metų amžiaus šis iškilnus vaišnavas paliko mirtingųjų pasaulį. Tokiomis progomis ypatingai palanku melstis vaišnavams, kad jie perduotų mūsų maldą Krišnai, maldą, kurios mokė Šrila Prabhupada: Mano brangus Viešpatie Krišna, o gailestingoji Šrimati Radharani, kuri tokia brangi Krišnai. Meldžiu Jus, leiskite man su meile ir atsidavimu tarnauti Jums.

Atnaujinta (Trečiadienis, 29 Gruodis 2010 11:15)

 
Kalendorius