Reklama
prabhupada.jpg
Reklaminis skydelis
Komentarai
  • Ar galima valgyti saulegrazas per ekadsi?
  • nu geras 8)
  • Čia nepaminėtas atvejis, kai šventų vardų kartojim...
  • Sveiki, Klaipėdoje yra radijo stotis "Radijogama",...
  • Labas vakaras, ar beturite šitą knygą?
Pradžia Naujienos Teologijos paskaitos krikščionių lyderiams ISKCONe

Kartą valytojas išėjo iš proto ir surinkęs visas šiukšles kaimynystėje nešė į savo namus. Greitai kiti šeimos nariai dėl smarvės buvo priversti išeiti iš namų. Po kurio laiko ir pats valytojas buvo išmestas į šaltį. Jis susirgo plaučių uždegimu ir mirė.

Panašiai tie, kurie užpildo savo pilvus nekaltų gyvų būtybių nužudytais kūnais, kurie gyvena tam kad valgytų, o ne valgo tam, kad gyventų, ir kurie prašviesėjimo ieško svaigaluose, labai greitai priverčia džyvą (sielą) palikti savo namus materialiame kūne. Kitaip tariant, užpildyti kūno buveinę neribotų smerktinų malonumų šiukšlėmis yra savižudybė kūno gyventojui.

Teologijos paskaitos krikščionių lyderiams ISKCONe

Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 

ISKCON Secunderabado (Pietų Indija) šventykloje reguliariai vyksta užsiėmimai įvairioms religinėms bendruomenėms, kurios iš pirmų rankų gauna patirtį apie Vedų filosofiją ir gyvenimo būdą.

Programos direktorius dr. Sahadeva Dasa jau daugelį metų yra populiarus tarpreliginio bendravimo scenoje. Jie aplanko šventyklą, klausosi bhaktų, gieda, šoka, valgo prasadą ir perka knygas.

Paskutinėje mokymo programoje krikščionių pamokslautojams 2010 m. Lapkritį, 50 vyresniųjų krikščionių pamokslininkų iš Andhra Pradešo atvyko į šventyklą 3 valandoms paskaitų apie Rytų teologiją ir universalią religiją. Jie giedojo, šoko, valgė prasadą ir įsigijo dešimtis knygų. Grupės lyderis, Tėvas Sebastianas pagyrė ISKCON už suteiktas teisingas įžvalgas apie vedišką kultūrą ir grupės vardu pasveikino dr. Sahadevą Dasą už jaukią namų atmosferą. Jis sakė, kad jie jaučiasi taip, lyg būtų seminarijoje, ir daug klaidingų idėjų apie induizmą, kurias jie turėjo, buvo išsklaidyta.

Šrila Prabhupada mokė universalios filosofijos, kuri peržengia kastų, religijų, amžiaus ir socialinio statuso ribas. Krišnos sąmonė yra nesenstanti filosofija ir amžinoji kultūra.

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 27 Sausis 2011 11:07)

 
Kalendorius