Reklama
WebBanner.JPG
Reklaminis skydelis
Komentarai
  • labai prasau nesmerkite iš pyrmo žvilksnio : :-)
  • as esu irmanto žemaičio dukra ir noriu pasakyti ka...
  • Ar galima valgyti saulegrazas per ekadsi?
  • nu geras 8)
  • Čia nepaminėtas atvejis, kai šventų vardų kartojim...
Pradžia Naujienos Iš JM Sacinandana svamio knygos "Transformacijos menas"

Srimad-Bhagavatam, 10.51.45

śrī-mucukunda uvāca
vimohito 'yaṁ jana īśa māyayā
tvadīyayā tvāṁ na bhajaty anartha-dṛk
sukhāya duḥkha-prabhaveṣu sajjate
gṛheṣu yoṣit puruṣaś ca vañcitaḥ

Śrī Mucukunda tarė: O Viešpatie, žmonės šiame pasaulyje, tiek vyrai, tiek moterys, yra suklaidinti Tavo iliuzinės galios. Neišmanydami nieko apie savo tikrąją naudą, jie negarbina Tavęs. Vietoj to jie siekia laimės veldamiesi į šeimyninius santykius, kurie patys yra kančios šaltiniai.

Iš JM Sacinandana svamio knygos "Transformacijos menas"

Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 

 

 

„Visas dvasinės kultūros procesas yra skirtas pakeisti gyvos būtybės širdį, jos amžiną santykį kaip pavaldaus tarno su Aukščiausiu Viešpačiu, nes tai yra jos amžina konstitucinė padėtis. Taigi progresuojant atsidavimo tarnystei pasireiškia pokyčių širdyje pasekmės: palaipsnis atsiskyrimas nuo materialaus jutiminio pasitenkinimo, sukeliamo klaidingo viešpatavimo pasaulyje jausmo; ir padidėjęs dėmesys atliekant meilės tarnystę Viešpačiui.“ Śrīmad-Bhagavatam 2.3.24

Širdies transformacijos metu, jūs tampate abejingas materialiam pasitenkinimui, ir prisirišate prie atsidavimo tarnystės Krišnai.

Mano brangūs atsidavusieji, jūs galite lengvai pakeisti savo išorę – savo plaukų stilių, savo drabužius ir kalbą, bet tai nepadaro žmogaus atsidavusiu. Atsidavęs yra tas, kuris pakeitė savo širdį. Niekuomet nenusiminkite, nesupykite ar nepradėkite ieškoti trūkumų, kai matote, kad atsidavęs neįvaldė šio meno. Mūsų didelė patirtis sako, kad atsidavusieji prisijungia prie mūsų judėjimo, suvilioti nuostabiais pažadais Krišnos sąmonėje, jie pasilieka kurį laiką, bet jų širdis iš tikrųjų nepasikeičia. Kai tik atsiranda galimybė materialiam gyvenimui, jie čiumpa ją su džiaugsmu. Mes turime daugybę pavyzdžių asmenybių, bandžiusių sekti celibato taisyklėmis. Aš čia pagalvojau apie Origeną, Bažnyčios tėvą. Jis negalėjo pakeisti savo troškimų ir galiausiai pasiėmęs peilį jis suluošino save, iškastravo save. Aš nemanau, kad jis po to surado ramybę, kadangi troškimai gimsta ne fizinėse kūno dalyse. Jie gimsta, kaip jau išmokome, širdyje. Mes matėme daugybę, daugybę žmonių iš įvairių tradicijų, kovojančių prieš tai, ir ši kova taip pat vyksta mūsų judėjime. Atsidavusieji trokšta būti kažkuo, bet troškimai tokie stiprūs nepakeistoje širdyje, kad jie pabaigia situacijose, kurių jie norėjo išvengti, kai pradėjo. Širdies troškimai yra labai, labai stiprūs. Transformuoti širdį nėra kažkas labai lengvo silpnam protui ir silpnai širdžiai.

Atnaujinta (Antradienis, 27 Kovas 2012 07:52)

 
Kalendorius